У четвер, 27 вересня, Івано-Франківський національний медичний університет відвідала делегація з Франції, яка приїхала до Івано-Франківська для вручення премії ПАРЄ в галузі європейської інтеграції.

Французьку сторону представляли аташе з питань наукового та університетського співробітництва Посольства Франції в Україні Сильвен Ріголле та помічник мера французького міста Кліші Лоран Конверсі, яких супроводжував представник Alliance Française в Івано-Франківську Сергій Єрьомін. Із закордонними гостями зустрілися проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) доцент Сергій Кобець та завідувач кафедри мовознавства професор Світлана Луцак.

Сергій Кобець розповів високим гостям про те, що університет має значний досвід міжнародної співпраці. В ІФНМУ реалізовуються чимало міжнародних проектів, тут навчаються студенти з понад 60 країн світу, а викладачі вишу постійно беруть участь у закордонних наукових форумах, проходять стажування в країнах Європейського Союзу. Сторони висловили зацікавленість у проведенні спільних проектів в галузі освіти та медицини, відбувся обмін контактами.