Команда студентів і випускників Івано-Франківського національного медичного університету здобула перемогу в престижних змаганнях Ліги NXL Europe зі спортивного пейнтболу (дивізіон трьох чоловік).

Протягом сезону наші спортсмени взяли участь у чотирьох етапах Ліги, які відбувалися у Франції, Іспанії, Англії та Чехії. У складі збірної команди участь у матчах брали клінічний ординатор Микола Палійчук, аспірант Святослав Рожко та клінічний ординатор Володимир Палійчук.

Крім європейських змагань наша команда бере участь і у всеукраїнських «баталіях». Спортсмени планують продовжувати займатися цим захоплюючим видом спорту. За словами Святослава Рожка, пейнтбол дарує захоплюючі враження, гострі відчуття, а ще допомагає згуртуватися як колектив.

Зазначимо, що цього літа ІФНМУ прийняв один з етапів Західноукраїнської ліги з пейнтболу. Змагання відбувалися на майданчику зі штучним покриттям на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання.