Викладачі Івано-Франківського національного медичного університету взяли участь у всеукраїнській науково-практичній конференції інфекціоністів «Сучасні діагностичні, лікувальні і практичні технології у практиці інфекціоніста», яка днями відбулася в Чернівцях.

Захід пройшов на базі Буковинського державного медичного університету і був організований спільно з ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів». У конференції взяли участь понад 100 практичних лікарів та науковців з різних регіонів України.

Делегація ІФНМУ була представлена працівниками кафедри інфекційних хвороб та епідеміології та кафедри дитячих інфекційних хвороб. Під час конференції були розглянуті найактуальніші питання сучасної інфектології, серед них — інфекційна захворюваність в період медичної реформи в Україні, питання імунопрофілактики, сучасні підходи щодо лікування хворих на хронічні вірусні гепатити, особливості перебігу ВІЛ-інфекції та інші.

Асистент кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрій Процик презентував наукові здобутки кафедри в доповіді на тему «Стан системи антиоксидантного захисту та ступінь ендогенної інтоксикації у хворих на лямбліоз та аскаридоз».

Після закінчення конференції відбувся пленум ГО «Всеукраїнська асоціація інфекціоністів», на якому були прийняті рішення з основних питань діяльності інфекційної служби, спрямовані на вирішення нагальних питань здоров’я та епідеміологічного благополуччя населення.