Нещодавно у Вінниці на базі Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова Християнська медична асоціація України провела щорічну VIII Міжнародну медичну науково-практичну конференцію для молодих фахівців.

У заході брали участь авторитетні міжнародні організації, серед яких: PRIME Partnerships in International Medical Education (Великобританія), Mission to the World (США), Ukraine Medical Outreach (США), International Christian Medical & Dental Association (Нідерланди). На конференції доповідали фахівці європейських та американських клінік, викладачі і студенти медичних навчальних закладів.

Серед представників Івано-Франківського національного медичного університету були 16 студентів факультету підготовки іноземних громадян (Гана, Нігерія, Індія):

1. Emmanuel Ennin (6 курс 56-)
2. Isaac Yaw Gyampoh (6 курс 56-)
3. Owolabi Omotayo Victoria (5 курс 55-)
4. Daso Boma Eugene (4 курс 57-)
5. Awosan Oluwasegun Emmanuel (4 курс 57-)
6. Salami Arinomo Steven (4 курс 57-)
7. Huda Arshi (4 курс 57-)
8. Chukwudi Emmanuel I. (4 курс 57-)
9. Abdulraheem Mariam Bukky (4 курс 54-)
10. Yinusa Margaret (4 курс 54-)
11. Meneke Chineye B. (4 курс 58*)
12. Meneke Chigozirim S. (4 курс 58*)
13. Cleetus Aruna Smith (4 курс 58*)
14. Ibrahim Farhan A. (3 курс 59-)
15. Suleiman Jamilah Ajifa (3 курс 59-)
16. Ibeneme Emmanuella N. (3 курс 56-)

Всеукраїнська благодійна організація «Християнська медична асоціація» вже 25 років проводить заходи, направлені на покращення стану здоров’я населення України. Доброчинна діяльність Асоціації полягає у наданні кваліфікованими медичними працівниками безкоштовної консультативно-діагностичної медичної допомоги населенню. особливо у сільській місцевості; здійсненні соціального догляду за хворими, інвалідами, одинокими, людьми похилого віку; сприянні захисту материнства і дитинства; профілактиці поширення ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, наркоманії, залежності від інших психоактивних речовин; наданні допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім’ям; гуманітарній допомозі медичним установам і закладам соціального забезпечення тощо.

Просвітницька діяльність Асоціації направлена на сприяння підвищенню професійної кваліфікації працівників медичної галузі; підтримку талановитої молоді, що навчається чи працює у медичній галузі; розвиток громадських ініціатив в медичній галузі; створення сприятливих умов для гармонійного духовного і фізичного розвитку людини; встановлення зв’язків із профільними зарубіжними організаціями, науковими і практичними центрами, окремими спеціалістами, а також громадськими організаціями; тощо.