1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.30 (10 Голосів)

Нещодавно в Івано-Франківську відбувся чемпіонат області з гирьового спорту, в якому взяли участь і студенти Івано-Франківського національного медичного університету. У загальнокомандному заліку студенти-медики здобули беззаперечну перемогу!

Змагання відбулися в спортивному залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Серед студентів ІФНМУ переможцями у своїх вагових категоріях стали Олександр Шваб (163 підйоми), Сергій Шваб (138 підйомів), Петро Юзьків (181 підйом), Юлія Гірняк (89 підйомів). Срібні медалі здобули Христина Макота (105 підйомів) та Соломія Настащук (82 підйоми).

Збірна ІФНМУ вже другий рік поспіль виборює першість у загальнокомандному рейтингу області. «Звісно, склад нашої студентської команди змінюється, випускники починають свою трудову діяльність, натомість до нас приходять першокурсники, — говорить тренер збірної, Заслужений майстер спорту України, старший викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михальчук. — І тим приємніше, що нам вдається тримати високу планку першості. Дякую всім наших спортсменам за відповідальне ставлення до цих змагань і запрошую всіх наших студентів на секцію з гирьового спорту. Приєднуйтеся до чемпіонів і ставайте сильнішими та витривалішими!»

Гирьовики ІФНМУ можуть похвалитися лідерством не тільки в області, а й в Україні. Нагадаємо, в лютому цього року команда ІФНМУ здобула перше загальнокомандне місце серед 28 вишів на чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika