У понеділок, 19 листопада, в приміщенні Івано-Франківського міськвиконкому міський голова Руслан Марцінків вручив нагороди активну та ініціативну молодь. Відзнаки отримали й студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Зокрема свій подяки міський голова вручив студенту 4 курсу 30 групи медичного коледжу Михайлові Луканюку та студентці 6 курсу 7 групи медичного факультету Марині Назарук. Обоє є активістами студентського парламенту медичного університету, завжди беруть участь в організації різних заходів для студентської молоді.

«Можливо, зараз для них за честь потиснути руку міському голові. А завтра вже я пишатимусь, що свого часу знав їх, — зазначив міський голова. — Тільки рух вперед — до нових мрій та звершень!»

Фото: Офіційна сторінка Руслана Марцінківа у Facebook