1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (6 Голосів)

Чудові новини спортивного життя нашого вишу. Вперше в історії студентська команда Івано-Франківського національного медичного університету візьме участь в українській Суперлізі з баскетболу 3х3.

Як розповів тренер університетської збірної з баскетболу, доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання Роман Михайленко, у складі нашої команди студенти 1-4 курсів медичного та стоматологічного факультетів. «Участь у Суперлізі 3х3 — це чудова можливість для наших хлопців зіграти з кращими командами України, — говорить Роман Михайленко. — Ми дякуємо ректору Миколі Рожку та керівництву нашої кафедри за підтримку та сприяння!»

Як повідомляє Федерація баскетболу України, в чемпіонаті сезону-2018/19 візьме участь стала кількість команд - 12 чоловічих та 9 жіночих. Крім того, Суперліга 3х3 буде кваліфікаційним етапом до професіонального сезону ФІБА 3х3. За програмою чемпіонату відбудеться 6 ігрових турів в різних містах країни, а також фінальний етап. Перший тур відбудеться в Києві 11 грудня. Тримаємо кулаки за наших студентів!

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika