«Збудуємо майбутнє разом!», — саме з таким лозунгом члени Студентського наукового товариства Івано-Франківського національного медичного університету відвідали «Ярмарок кар’єри» у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Тисменичани Надвірнянського району.

Подія відбулася в рамках реалізації Програми державної служби зайнятості щодо професійної орієнтації на 2017-2020 роки. Проблема вірного вибору професії залишається однією із найактуальніших, погодилися учасники, гості заходу і самі вчителі, які взялись допомогти обрати подальший шлях розвитку кар’єри для своїх підопічних.

Студенти ІФНМУ також долучились до обговорення вибору професії та вирішили допомогти майбутнім абітурієнтам визначитись за своїм майбутнім навчанням у закладах вищої освіти.

«Наш університет дозволяє обрати професію, яка ближче саме вам, — розповіла школярам заступник голови Ради СНТ медичного факультету Юлія Мединська. — Ви маєте можливість вступити на навчання за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія», «Фармація», «Фізична реабілітації та ерготерапія», а також до медичного коледжу, який веде підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями «Сестринська справа», «Стоматологія ортопедична», «Лікувальна справа» та «Фармація». Керівництво університету та всі, хто пов’язаний із навчальним процесом, спільними зусиллями роблять все для того, щоб студент почував себе максимально комфортно та розумів усю важливість професії медика. ІФНМУ – не просто навчальний заклад, а місце, де кожен, хто обрав його, реалізовує себе та стає невід’ємною частиною великої медичної сім’ї».

Окрім інформації про університет, учні також мали можливість перевірити свій стан здоров’я, вимірявши артеріальний тиск, частоту серцевих скорочень. Діти отримали свої результати динамометрії, ознайомились із методиками тонометрії, прослухали цікаві факти про будову та функції людського організму та ще багато-багато цікавого.

Прощаючись, школярі висловлювали щирі слова вдячності учасникам ярмарки – студентам ІФНМУ та запрошували приїхати знову.