Днями провізори-інтерни Навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету та викладачі кафедри фармації відвідали науково-практичний семінар «Техніка професійних комунікацій. Фармацевтичні інновації».

Як розповідає завідувач кафедри, професор Андрій Грицик, під час семінару учасники засвоїли основні методи лікування гострої респіраторної вірусної інфекції, серцево-судинних захворювань, цукрового діабету, профілактики вітамінодефіциту і особливості людських типів мислення. У результаті цієї освітньої діяльності провізори-інтерни мали змогу підвищити свою компетенцію та надавати більш ефективну і коректну допомогу відвідувачам аптеки.

По завершенню науково-практичної частини семінару всі присутні отримали сертифікат учасника, приємні подарунки та багаж цінної інформації.