В Івано-Франківському національному медичному університеті традиційно, в рамках проведення Всесвітнього тижня боротьби з глаукомою, відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з офтальмології.

В олімпіаді взяли участь студенти четвертого курсу медичного факультету, а також студентка п’ятого курсу Любов Джочка, яка є активною учасницею наукового студентського гуртка з офтальмології. Вона бере участь у цих змаганнях уже другий рік поспіль.

Олімпіада проходила у два тури. В першому турі з теоретичної підготовки студенти розв’язували ситуаційні задачі, проводили диференційну діагностику офтальмологічних захворювань, виставляли діагнози на підставі продемонстрованих прозірок основних офтальмологічних захворювань, виписували рецепти для оптичної корекції зору.

До другого етапу олімпіади, який проводився через день після першого, допускались студенти, які за результатами теоретичної підготовки набрали не менше 15 балів із 29. У другому етапі студенти демонстрували вміння виконувати основні практичні навики з офтальмології.

Студенти продемонстрували хороші теоретичні та практичні знання з офтальмології.

Перемогу у першому етапі Всеукраїнської олімпіади з офтальмології в ІФНМУ уже другий рік поспіль зі значним відривом від суперників здобула студентка 10б групи п’ятого курсу Любов Джочка. Друге місце виборола студентка 7 групи четвертого курсу Христина Вацеба, третє місце розділили між собою студентки Надія Козоровська (четвертий курс, 4 група) та Христина Шпирко (четвертий курс, 7 група).

Призери І етапу Олімпіади рекомендовані для участі у другому етапі Всеукраїнської олімпіади з офтальмології.

Співробітники курсу офтальмології вітають переможців та призерів першого етапу Всеукраїнської олімпіади з офтальмології та щиро вдячні всім студентам, які прийняли участь в олімпіаді.