У четвер, 28 березня, Cambridge Assessment English традиційно зібрав своїх партнерів. X Annual Cambridge Day Conference Kyiv у рамках програми співпраці відвідали працівники Івано-Франківського національного медичного університету, а саме завідувач кафедри мовознавства професор Світлана Луцак та викладач цієї кафедри Лідія Кобзан, котра цьогоріч розпочала роботу з групами навчально-тренінгового центру, що готуються до іспиту FCE.

Cambridge Day Kyiv 2019 відбувся на базі Київського національного економічного університету. Вітальну промову для учасників виголосив проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків КНЕУ професор Віктор Чужиков, наголосивши на важливості співпраці закладів вищої освіти України із Cambridge Assessment English. Головний менеджер розвитку CAE в Україні, Азербайджані та Грузії Дарина Сіжук зазначила, що понад 40 навчальних закладів України співпрацюють із Cambridge Assessment English, серед них й ІФНМУ.

Учасники конференції послухали доповідь методиста Cambridge University Press в Україні Тетяни Шелепко про актуальні навчальні матеріали і важливість спільноти вчителів для подальшого зростання. Екзаменатори Енді Черінгтон та Стефані Вільямс ділилися секретами успішного складання іспиту FCE та демонстрували практичні підходи до вдосконалення навиків говоріння, слухання, письма й читання у ході підготовки до FCE.

Під час конференції усі присутні мали змогу особисто поспілкуватися з екзаменаторами Cambridge Assessment English, почерпнути багато корисної інформації, щоб застосовувати її у подальшій професійній діяльності.