1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.63 (12 Голосів)

Нещодавно у львівському осередку Alliance Française старший викладач кафедри мовознавства Тетяна Лашків пройшла навчальне стажування екзаменаторів міжнародних іспитів зі знання французької мови DELF і DALF.

Захід організувала громадська організація «Paris-IF» за підтримки Посольства Франції в Україні та CIEP (Міжнародний центр педагогічних студій).

DELF і DALF — це офіційні дипломи, які видаються Міністерством національної освіти Франції для засвідчення рівня володіння мовою у відповідності до «Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти». Дипломи діють пожиттєво і визнаються на міжнародному рівні у Франції та франкомовних країнах, зокрема у Квебеку. Французьку мову як іноземну вивчають у всьому світі. Згідно зі статистичними дослідженнями, вона посідає друге місце після англійської.

Культурно-освітня організація «Paris-IF», уже добре знана в Івано-Франківську. Нині вона працює над створенням Alliance Française і готується до відкриття власного центру складання міжнародних іспитів DELF і DALF в місті. Тут діють курси, на яких можна вдосконалити та набути знання, необхідні для успішного володіння французькою мовою на різних рівнях.

Представники дирекції «Paris-IF» зустрічалися з адміністрацією та професорсько-викладацьким колективом ІФНМУ для обговорення можливих напрямів подальшої співпраці. За сприяння «Paris-IF» у вересні наш заклад відвідав Сільвен Ріголле, аташе Посольства Франції в Україні з питань наукового та університетського співробітництва. Він зустрівся з проректором із науково-педагогічної роботи доцентом Сергієм Кобцем. Обидві сторони висловили зацікавлення в створенні спільних перспективних проектів у галузі освіти та медицини.

У рамках програми налагодження співпраці директор «Paris-IF» Сергій Єрьомін виступив перед студентами і молодими вченими ІФНМУ під час роботи секції «Медицина іноземними мовами» 88 науково-практичної конференції «Інновації у медицині», наголосивши на перспективі, яку дають знання французької мови майбутнім лікарям.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika