Нещодавно на базі Харківського національного медичного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія».

В олімпіаді взяли участь 45 студентів з вищих медичних закладів України. Одним з членів журі була завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології ім. Є.М. Нейка ІФНМУ професор Наталія Чернюк.

Студентки п’ятого курсу медичного факультету гідно представили наш університет та кафедру. Диплом третього ступеня отримала Уляна Баган.

З перемогою наших студентів вітали відомі українські вчені – професори Павло Кравчун, Володимир Бабаджан.

Вітаємо наших студентів і кафедру внутрішньої медицини №1, клінічної імунології та алергології імені академіка Нейка Є.М. з черговим успіхом. Це справжня команда!