Нещодавно на базі Тернопільського національного медичного університету ім. І.Горбачевського відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з онкології. Троє студенток нашого університету привезли призові місця.

В інтелектуальній боротьбі змагалися більше двадцяти учасників з різних медичних університетів України – Києва, Харкова, Сум, Запоріжжя, Полтави, Одеси, Дніпра, Івано-Франківська, Чернівців і Тернополя.

Студенти п’ятих і шостих курсів розв’язували ситуаційні клінічні задачі, проходили тестовий контроль, відповідали на теоретичні запитання щодо клініки, діагностики та лікування злоякісних пухлин та інтерпретували клінічні ілюстрації (КТ, МРТ, ПЕТ, сканограми ін.) тощо.

Всі троє студенток нашого університету здобули призові місця, а саме: Ірина Семенів – друге місце, Надія Олійник – четверте місце, Людмила Грицишин посіла шосте місце. Вітаємо майбутніх лікарів та їхній наставників – завідувача кафедри онкології ІФНМУ професора Анну Крижанівську та доцента Тетяну Терен.