Шановні колеги, дорогі студенти, вся університетська громадо!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. Тож прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Зичимо всім натхнення на плідну працю! Нехай у нашій університетській родині буде вільно, комфортно; в атмосфері здорової конкуренції та нестримного бажання знати більше та працювати краще, — ми щоразу досягатимемо нових вершин!

Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

З повагою, ректорат ІФНМУ.