1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (8 Голосів)

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті вчергове побував відомий кардіоторакальний хірург зі США Юрій Кузич. Американський фахівець подарував університетській бібліотеці оригінальну англомовну медичну навчальну літературу.

Нагадаємо, Юрій Кузич з вересня минулого року в рамках програми Фулбрайта вивчає післядипломну медичну освіту в Україні загалом та в ІФНМУ зокрема. Особливо його цікавлять такі хірургічні спеціальності, як офтальмологія, ортопедія, загальна хірургія, серцева і торакальна хірургія тощо. У травні він взяв участь у звітній науково-практичній конференції лікарів-інтернів та провізорів-інтернів за 2018-2019 навчальний рік.

«Я бачу зміни на краще в медичній галузі України, — ділиться першими враженнями американський медик. — З іншого боку впадає у вічі, що рівень практичної підготовки українських лікарів-інтернів дещо слабший, ніж у їхніх американських колег. Українським студентам після закінчення університету потрібно ще багато вчитися. Причина в тому, що в Україні медичні університети не мають своїх клінік, тут університетські кафедри і лікувальні заклади — це різні установи, тому студентство дещо обмежене в доступі до пацієнтів, в операційні тощо. Це є проблема, яку треба вирішувати на державному рівні».

Книги, які подарував університету Юрій Кузич, з його особистої бібліотеки. Це фундаментальна американська навчальна та довідкова медична література, яка завжди знадобиться студентам.

«Ми щиро вдячні панові Юрію за такий подарунок, — говорить директор університетської бібліотеки Мирослава Татарин. — Цінність цих книг у тому, що це не перекладна література, а оригінальні англомовні видання. Завдяки старанням ректорату ми також регулярно закуповуємо таку літературу, але, звісно ж, таких видань ніколи не буває забагато. Ці книги завжди в особливому попиті серед студентів факультету підготовки іноземних громадян».

«Ми дякуємо панові Юрію за роботу і допомогу, — каже директор Навчально-наукового інституту післядипломної освіти доцент Любомир Пелехан. — Його досвід є безцінним, тому ми завжди раді кожному візитові нашого американського колеги».

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
2
3
4
6
7
8
12
13
14
19
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika