Чергові перемоги спортивної молоді Івано-Франківського національного медичного університету. Нещодавно студентська збірна взяла участь у двох турнірах з баскетболу 3х3, де здобула перемоги.

Спершу студенти-медики зіграли в баскетбол у Хмельницькому, де відбувся 3X3 CUP MY FEST 2019. Участь у змаганнях взяли 37 команд: 25 чоловічих команд, 9 категорії U-18 та 3 жіночих команди. Змагались баскетболісти з Хмельницького, Кропивницького, Житомира, Тернополя, Вінниці, Кам‘янця-Подільського, Львова, Старокостянтинова, Івано-Франківська, Одеси, Києва та Білої Церкви.

Команда IFNMU стала переможцем серед чоловіків. Друге місце посіли баскетболісти з Вінниці, третіми стали кияни.

Ще одну перемогу студенти-медики здобули вже в Івано-Франківську на змаганнях West FCA Streetball League. Це були відбіркові змагання за путівки до фіналу, який відбудеться 28 липня в Рівному. Команда ІФНМУ посіла перше місце, другими стали «Бобіки», третє місце в команди «Станіславів».