У п’ятницю, 13 вересня, Івано-Франківський національний медичний університет мав чергову приємну подію, присвячену новоспеченим студентам. На фармацевтичному факультеті відбулась посвята студентів першого курсу заочної форми навчання.

Студентів на урочистому заході привітали ректор університету професор Микола Рожко, перша проректорка, професорка Ганна Ерстенюк, деканка фармацевтичного факультету, доцентка Ірина Федяк, завідувач кафедри хімії фармацевтичного факультету, доцент Андрій Стецьків, завідувач кафедри організації та економіки фармації і технології ліків, професор Дмитро Семенів, доцентка кафедри фармації Ірина Іванчук.

«Цього року на перший курс заочної форми навчання зараховано 95 студентів, — розповідає Ірина Федяк. — 80 осіб поступили до нас після коледжів, вони навчатимуться 4,5 років. Після школи за результатами ЗНО поступили 15 студентів, які вчитимуться 5,5 років. Сьогодні в Україні зареєстровано близько 13,5 тисяч фармацевтичних препаратів, працює майже 21 тисяча аптек і аптечних пунктів, тобто фармацевтична галузь України є дуже розвинутою. Попереду на студентів чекає напружена праця, але деканат і викладачі університету завжди допоможуть і підтримають їх на цьому нелегкому шляху».

Одразу після посвяти студенти-заочники приступили до роботи. Заступниця декана із заочної форми навчання, доцентка Наталія Леочко зачитала наказ про призначення старост груп, ознайомила першокурсників із особливостями навчання на заочній формі, оголосила дати екзаменаційної сесії. Сьогодні ж почалася настановча сесія, під час якої студенти отримають завдання для виконання контрольних робіт. У листопаді вони повернуться, щоб пройти екзаменаційну сесію.