У понеділок, 30 вересня, на кафедрі ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету в.о. доцента Тамара Вацеба провела відкриту лекцію на тему «Захворювання гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи: гіпо-, гіперпітуїтаризм, гіпер-, гіпокортицизм, дисфункція гіпоталамуса. Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, диференційна діагностика, лікування».

На лекції були присутні професорсько-викладацький склад кафедри ендокринології ІФНМУ та представник профільного методкому завідувач кафедри гігієни та екології, професор Михайло Мізюк.

В матеріалах лекції були представлені дані про етіо-патогенетичні механізми розвитку захворювань гіпоталамо-гіпофізарно-наднирникової системи, алгоритми обстеження пацієнтів з вказаною патологією та принципи лікування хворих з дисфункцією гіпоталамуса, з захворюваннями гіпофіза і наднирникових залоз, що супроводжуються надмірним та недостатнім синтезом гормонів.