У четвер, 7 листопада, в Івано-Франківському національному медичному університеті на базі науково-практичного центру кафедри неврології та нейрохірургії відбувся майстер-клас «Основи електронейроміографії» для студентів четвертого курсу та інтернів.

Доцент кафедри фізіології Тетяна Гуранич пояснила нейрофізіологічні аспекти генерації біоелектричних потенціалів м’язів і периферичних нервів, механізм поширення збудження нервово-м’язовим апаратом. Асистент кафедри неврології та нейрохірургії Марія Коваль детально ознайомила студентів з видами електронейрофізіологічного дослідження, показами до проведення, методикою проведення.

Викладачі продемонстровали методики стимуляційної електронейроміографії на пацієнтці. Разом зі студентами вони провели спільний аналіз та дали інтерпретацію отриманим нейрофізіологічним змінам.

Продемонстрована методика викликала жваве обговорення серед присутніх, яке допомогло студентам розібратися в незрозумілих моментах.

Учасники майстер класу також мали можливість долучитися до практичної частини і провести обстеження самостійно.