Вже стало доброю традицією, що кожного року з нагоди празника Богоявлення Господнього, священники Архікатедрального та Митрополичого Собору Воскресіння Христового (УГКЦ) з душпастирськими візитом відвідують кафедри ІФНМУ, розташовані в морфологічному корпусі.

Так і цього року сотрудник собору отець Юрій Прилепський відвідав з Йорданським благословенням кафедри гістології, цитології та ембріології, медичної біології і медичної генетики, судової медицини та медичного права, клінічної анатомії та оперативної хірургії, анатомії людини.

Отець Юрій окропив йорданською водою навчальні кімнати кафедр та усіх присутніх. Окроплення символізує очищення будинку і всіх, хто в ньому проживає чи працює, від усякого зла силою Ісуса Христа, силою Хреста Господнього.

Відрадно було почути влучні слова Святого Письма, звернені через отця Юрія, як до студентів так і до професорсько-викладацького складу кафедр. Всі присутні отримали буклети із коротким зверненням та йорданським благословенням від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава.