Івано-Франківський національний медичний університет випускає останніх спеціалістів напряму підготовки «Фармація» 1202 спеціальності 7.12020101 «Фармація» з терміном навчання 4,5 років. Уже наступний випуск студентів-заочників матиме дипломи магістрів фармації. Цьому буде передувати захист магістерських робіт випускників, тож на факультеті уже зараз ретельно до цього готуються.

Захист дипломних робіт цьогорічних заочників був важливий для обговорення та напрацювання підходів подальшої роботи як для випускних кафедр, деканату, керівництва університету, так і представників практичної ланки фармації області, які є не лише спостерігачами, а і безпосередніми учасниками процесу підготовки майбутнього працівника у стінах ІФНМУ.

Отже, участь в обговоренні результатів виконання та захисту дипломних проектів взяли перша проректорка університету, професорка Ганна Ерстенюк, Голова екзаменаційної комісії, доктор хімічних наук Андрій Стецьків, завідувачі випускних кафедр, професорка Ірина Купновицька, професор Андрій Грицик, професор Дмитро Семенів, декан факультету, доцентка Ірина Федяк, начальниця Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надія Шпур, комерційний директор ТОВ «Іва-Фарм» Іван Венгринюк, технічний директор ТзОВ «Барва», кандидат технічних наук Василь Межиброцький.

Щодо самих дипломантів, то ними стали: Юлія Андрусишин (Гвоздянчук) з роботою на тему «Фармакоекономічний аналіз лікування дітей, хворих на цукровий діабет І типу (на прикладі КНП «Надвірнянська ЦРЛ» Надвірнянської районної ради)» (керівник доцент Ірина Федяк), Роксолана Ольвінська (Брончковська) – «Пошук та фармакогностичне дослідження рослин що проявляють жовчогінну дію» (керівник доцент Оксана Струк), Соломія Романів – «Розробка складу та технології зволожуючого крему з соком каланхое» (керівник доцент Любов Грицик), Анна Стець (Худан) – «Пошук та фармакогностичне дослідження рослин з відхаркувальною дією» (керівник доцент Оксана Струк), Ольга Токарчук – «Фармакогностичне дослідження лікарських рослин, що проявляють гепатопротекторну дію» (керівник професор Андрій Грицик).

Члени екзаменаційної комісії оцінили усі роботи на «відмінно». Випускна атестація на фармацевтичному факультеті триває.