1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.40 (10 Голосів)

У середу, 5 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті на базі кафедри організації та економіки фармації і технології ліків відбулося спільне практичне заняття в межах теми «Використання фармацевтичних частотних відрізків на прикладі технології лікарських косметичних засобів».

Слухачами були студенти 18 групи другого курсу стоматологічного факультету. Заняття відбулося під керівництвом асистентів кафедри Катерини Яцюк і Любомира Гаврищука, а також доцента кафедри мовознавства (дисципліна викладання «Латинська мова») Юрія Чопика.

Викладачі продемонстрували використання на практиці знань технології лікарських косметичних засобів, а саме виготовлення цукрового скрабу для тіла. Студентам описали кожний компонент, який входив до складу (основа та допоміжні речовини), а завершили детальною технологією цієї косметичної форми. Катерина Яцюк додатково зробила акцент на правильному підборі компонентів та їхніх пропорціях. Також не обійшлося без інструктажу по коректному використанню цих засобів та їхній побічній дії.

Доцент Юрій Чопик звернув увагу студентів на доцільність поданої теми, адже ні стоматологія, ні косметологія не можуть повноцінно існувати без використання латинської мови, а саме частотних відрізків.

За словами декана фармацевтичного факультету доцентки Ірини Федяк, подія відбулась на кафедрі вперше за ініціативи завідувача кафедри ОЕФ і ТЛ професора Дмитра Семеніва та завідувача кафедри мовознавства професора Світлани Луцак. Метою заходу було ширше запровадження міждисциплінарної інтеграції для підвищення якості освітнього процесу та додаткової зацікавленості студентів.

Студенти дуже позитивно відреагували на це нововведення та з нетерпінням чекають продовження такої ініціативи.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika