12.02.2020 року відбулося засідання Центральної методичної ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули наступні питання:

1. Про результати складання та підготовку до ліцензійних іспитів ЄДКІ, Етап 1, «Крок2», «Крок3» «Крок М»

нач від. ECTSКапечук В.В, куратори відділу ECTS

Гавриш І.Т , Шовкова Н.І., Рущак Н, Василюк Н.В.,

Гвоздецька Г.С., Волошинович В.М.

2..Про організацію та забезпеченість самостійної роботи студентів за спеціальністю «педіатрія»

-проф Волосянко А.Б.

3.Різне: подання до друку:

-Збірник алгоритмів виконання практичних навичок при проведенні атестації випускників за спеціальністю «Стоматологія»/[Ерстенюк Г.М., Бугерчук О.В., Бульбук О.І., Ожоган З.Р. та ін.]; під ред. М.М.Рожка. – Івано-Франківськ: видавництво ІФНМУ, 2020. – 256 с.

-«Організація та економіка фармації», Д.В. Семенів, І.О. Федяк, С.М. Феденько, О.С. Самборський, Ю.В. Байгуш.

-«Фармацевтичне право та законодавство», І.О. Федяк, С.М. Феденько.

«Вступ у фармацію», Семенів Д.В., Грицик Л.М., Федоровська М.І., Федяк І.О., Феденько С.М., Христук В.Р., Костащук Т.З., Максименко О.В.

-«Вступ у фармацію» (англ.), Д.В. Семенів, Федоровська М.І., Феденько С.М., Т.З. Костащук, С.П.Свірська.

-«Фармакоекономіка», Д.В. Семенів, І.О. Федяк, С.М. Феденько, Ю.В. Байгуш, О.В. Максименко.

-«Фармацевтичний менеджмент та маркетинг», Д.В. Семенів, І.О. Федяк, О.С. Самборський, І.П. Білик.

-«Фармацевтичний менеджмент та маркетинг», Д.В. Семенів, Самборський, І.О. Федяк, І.П. Білик.

-«Біофармація», Семенів Д.В., Грицик Л.М., Свірська С.П., Печенюк В.І.

-«Біофармація» (англ.), Семенів Д.В., Свірська С.П.