В Івано-Франківському національному медичному університеті триває головна спортивна подія навчального року — традиційний студентський Кубок з міні-футболу. Наразі добігає кінця стадія 1/8 фіналу. Боротьбу продовжують найсильніші.

Вже традиційно студентські футбольні баталії відбуваються на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання, за підтримки ректора університету Миколи Рожка, керівництва кафедри-господаря та Студентського парламенту ІФНМУ.

Нагадаємо, цього року в масштабних змаганнях беруть участь 34 студентські команди. Серед нововведень — відеозапис кожного матчу, підрахунок статистики для бомбардирів і воротарів, незаангажоване суддівство від представників Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

До 1/8 фіналу очікувано пройшли всі фаворити змагань, команди старших курсів, які вже не один рік грають разом, — розповідає співорганізатор змагань, член Студентського парламенту ІФНМУ, шестикурсник Станіслав Марусин. — Водночас тішить, що боротьбу продовжують і студенти молодших курсів, а до ¼ фіналу навіть вийшла молода команда медичного коледжу. Також вже видно лідерів у змаганнях бомбардирів і воротарів».

З кожним наступним етапом змагань боротьба на майданчику стає все гострішою. Тож матчі будуть тільки цікавіші. Слідкуйте за новинами, приходьте та підтримайте своїх друзів!