Нещодавно в Івано-Франківську на базі Університету Короля Данила відбувся підсумковий етап ювілейного ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У цьому етапі конкурсу взяла участь студентка 10 групи першого курсу медичного факультету ІФНМУ Христина Гафійчук, яка є переможцем обласного етапу. Виконуючи конкурсні завдання, Христина розкрила свій творчий потенціал і продемонструвала високий рівень знань із української мови. Дипломом та грамотою департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації. студентку та наукового керівника доцентку кафедри мовознавства ІФНМУ Лілію Сілевич нагородив доктор філологічних наук, професор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, представник Ліги українських меценатів Микола Лесюк.

Раніше у лютому на базі цього ж вищого навчального закладу відбувся фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Перед конкурсним випробуванням переможці обласного етапу (І місце – Христина Гафійчук; ІІ місце – Євген Волошинович (перший курс, 5 група) та їх наставники – доценти кафедри мовознавства Лілія Сілевич та Оксана Мельничук – були нагороджені дипломами та грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

Як зазначає Лілія Сілевич, студенти-медики засвідчили глибокі знання, філологічне мислення, розуміння Шевченкових творів, повагу до культури й традицій українського народу.

Щиро вітаємо наших студентів та їх викладачів, бажаємо подальших успіхів та звершень!