В Івано-Франківську у середу, 11 березня, почався традиційний, вже дев’ятий, стоматологічний форум. На базі спорткомплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вул. Целевича, 34) відкрилася масштабна виставка «Медвін: стоматологія».

Участь беруть українські фірми та дилери сучасних світових виробників, наукові видавництва. Компанії-учасники представляють стоматологічне та зуботехнічне обладнання, матеріали, інструменти, медичні вироби, медичний одяг тощо.

На відкритті виставки ректор ІФНМУ професор Микола Рожко зазначив, що цей науковий форум — чудова можливість для медичних фахівців йти в ногу зі стрімким прогресом, який нині відбувається в стоматологічній галузі. «Ми щиро раді бачити наших колег на цій виставці, — говорить ректор. — Це справжнє свято стоматології, незважаючи на дуже тяжкі часи, які ми зараз переживаємо. Тут зустрічаються випускники різних років, які нині працюють в різних куточках України. Маємо змогу поспілкуватися, обмінятися думками, поділитися досвідом».

В рамках заходу для присутніх організують також низку майстер-класів з відеодемонстрацією, зокрема, «Прямі реставрації жувальних зубів. Легко про основне» та «Пряма реставрація фронтальних зубів. Секрети в деталях».

«Дуже радіємо, що вже дев’ятий раз ми проводимо цей стоматологічний форум, і сподіваємось, що організуємо його і наступного року, тим паче, що він стане ювілейним, десятим, — каже голова обласного осередку Асоціації стоматологів України, завідувач кафедри ортопедичної стоматології ІФНМУ, професор Зіновій Ожоган. — Дякуємо учасникам, які приїжджають до Івано-Франківська і демонструють нашим лікарям-стоматологам сучасні технології та методики лікування. Дуже турбує ситуація, яка склалась сьогодні в нашій галузі. В деяких райцентрах вже немає кому полікувати дітям зуби. Ми намагаємось піднімати ці питання на рівні Асоціації, і сподіваємося на мудрість влади, яка врегулює ці проблеми».

Загалом Прикарпатський стоматологічний форум триватиме три дні. Виставка «Медвін: стоматологія» працюватиме 11-13 березня з 10:00 до 18:00. У п’ятницю, 13 березня, в Арена-Центрі (вул. Незалежності, 46) відбудеться вже згадана вище науково-практична конференція «Інноваційні технології в стоматології». Реєстрація учасників почнеться о 8:30 годині. Офіційне відкриття конференції — о 9:30.