1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.20 (5 Голосів)

На конференцію з’їхалися провідні кардіологи Прикарпаття, а також вчені з Дніпра, Харкова та Києва. Вони обговорювали новітні методики діагностування аритмій та ділилися власним досвідом лікування.

Порушення ритму серця, стверджують учасники конференції, на сьогодні є один з головних чинників смертності в Україні. Адже третина інсультів є наслідком так званої миготливої аритмії. Більшість людей, навіть, не підозрюють про наявну недугу, а вона може бути сигналом прихованого інфаркту міокарда.

Доктор медичних наук, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1 та медсестринства ІФНМУ Нестор Середюк каже, на конференції прозвучала стратегія ведення пацієнтів, яким провели коронарне стентування. Тому, що до тепер було невідомо чи давати хворому один тромботичний препарат, чи два, чи три.

«Сьогодні ми отримали чітку інформацію, як ведеться ця стратегія закордоном і як вона має вестися у нас. Лікарі з великим задоволення сприйняли ці новинки, – наголосив Нестор Середюк. – Я думаю це дасть можливість підвищити якість лікування стентованих пацієнтів. Тому, що стентування – це складна і важлива процедура. Але виводити людину з тромботичного стану вже потрібно лікарям-терапевтам, сімейним лікарям та кардіологам».

Дуже важливим етапом є саме діагностика видів аритмії, яких є маса. І саме точне визначення конкретного випадку може сильно вплинути на лікування. Адже медикаменти, які допомагають при одному виду аритмії, протипоказані в іншому.

«Якщо людина відчуває перебої у серці чи дуже рідкий ритм, або навпаки, дуже частий. Людина може, навіть, не відчувати проблеми із серцебиттям, але з’явилися епізоди запаморочення, задишка, їй необхідно звернутися до лікаря» - наголошує Олег Сичов, професор, співголова ГО «Всеукраїнська асоціація аритмологів України».

Окрім теоретичної частини для учасників конференції також провели низку майстер класів. Зокрема, в обласному клінічному кардіологічному центрі, де зосереджена найбільша кількість пацієнтів з порушеннями ритму серця.

Сюжет: "Суспільне Карпати"

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
17
19
20
21
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

facebookyoutube

karta

Biblo ban

arnika