1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.21 (12 Голосів)

Ректорат університету, адміністрація медичного коледжу ІФНМУ вітають усіх колег, випускників коледжу, а також студентів сестринського відділення з Міжнародним днем медичної сестри!

Люди цієї професії приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини — її життя. Цього року медичні сестри разом із лікарями та усіма медичними працівниками постали перед особливим викликом — пандемією COVID-19. Тож сьогодні в охороні здоров’я особливо багато залежить від медсестер, які щохвилини стоять на сторожі життя та здоров’я пацієнтів лікарень.

Міжнародний день медичної сестри відзначається щорічно 12 травня. Проводиться під егідою Міжнародної Ради медсестер (ICN). У 1974 році ICN прийняв рішення відзначати Міжнародний день медсестри 12 травня, в день народження Флоренс Найтінгейл, однієї із засновниць служби сестер милосердя.

Зичимо міцного здоров’я, успіхів у роботі та навчанні, сімейних гараздів,щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя!

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika