1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (9 Голосів)

Незважаючи на складність епідеміологічної ситуації внаслідок активного поширення коронавірусної інфекції, котра призвела до онлайн-навчання українських студентів та школярів, кафедра внутрішньої медицини №2 та медсестринства під керівництвом професора Нестора Середюка визначила переможців інтерактивного конкурсу міжкафедрального студентського професійно-наукового гуртка "COR et VASA".

Упродовж 2019-2020 навчального року гуртківці мали можливість перевірити свої знання у галузі кардіології. Інтерактив складався з 10 запитань, що надсилалися через посилання на гугл-форму перед 10-ма засіданнями гуртка. Відповідно, максимально студенти могли набрати 100 балів. До слова, тести складалися особисто Нестором Середюком, а тому були відсутні у вільному доступі та сприяли об'єктивному оцінюванню усіх охочих.

Вітаємо переможців: Мирославу Ліщук, Соломію Ріхтер, Уляну Баган, Христину Гук, Анастасію Гудемчук, Ольгу Кричун, Ганну Цибій та Мар'яну Бандрівську!

На знак подяки гуртківці отримали призи — наукові праці, що стануть їм у пригоді в подальшому навчанні та професійній діяльності:

1. ЕКГ у практиці. Джон Р. Хемптон. Наукові редактори перекладу: Нестор Середюк, Олексій Скакун, Київ. - ВСВ «Медицина». – 2018. – 539 с.
2. NESTOR M. SEREDYUK, MD., PROFESSOR. INTERNAL MEDICINE. – Kyiv: AUS Publishing, 2019. – 664 p.
3. Н.М. Середюк. Внутрішня медицина. – К.: Медицина, 2009. – 1104 с.

Керівництво кафедри бажає переможцям здоров’я, відмінних результатів на царині лікарювання та Божого благословення!

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika