Добрі новини. В Івано-Франківському національному медичному університеті почалося будівництво житлового будинку для працівників вишу. Днями на місці майбутньої кам’яниці був зняти перший ківш землі.

Ідея такого будівництва виникла 10 років тому. Довелося погоджувати чимало документації, оформляти необхідні дозволи, частину паперів навіть переробляли. Представники університету пройшли десятки установ і організацій, щоб нарешті отримати остаточне «добро» на будівництво.

«Ми багато років боролися за те, щоб все-таки почати зводити житло для наших молодих викладачів, — розповідає ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Були величезні труднощі щодо переносу електричної підстанції, кілька разів переробляли сам проект. І нарешті днями ми офіційно почали будівництво».

Як каже ректор, група працівників університету об’єдналась у спілку, на зборах обрали фірму-забудівника. Натомість робота ректорату була у підготовці документів, аби будівництво стало можливим. До слова, університетське житло є дешевшим, ніж ринкова вартість в місті, адже будується не для продажу.

«Це дуже важливий проект для університету, — каже Микола Рожко. — Якщо людина має де жити, повертається з роботи у власну оселю, а не тулиться по чужих квартирах, то вона може не хвилюватися за своє майбутнє, це додає наснаги і мотивації в роботі».

Будинок стоятиме по вулиці Короля Данила, поруч із гуртожитком №4. Університетська профспілка запрошує долучатися до спілки забудівників, це можна зробити, подавши відповідне звернення. Головна умова — всі учасники мають бути працівниками університету.

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika