1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.13 (8 Голосів)

У понеділок, 25 травня, в Івано-Франківському національному медичному університеті в режимі онлайн працювала комісія зі сприяння працевлаштування випускників 2020 року, які навчалися за державним замовленням.

У засіданні взяли участь голова комісії ректор університету, професор Микола Рожко, перша проректорка, професорка Ганна Ерстенюк, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, доцент Володимир Федорченко, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, заступник декана зі спеціальності «Педіатрія», доцент Тарас Кобрин, заступник декана зі спеціальності «Лікувальна справа», 5-6 курсів, доцент Андрій Пасько, начальник відділу працевлаштування студентів і випускників університету, доцент Іван Мельник, начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення, доцент Василь Сенчій.

Як розповідає Іван Мельник, випускники подали голові комісії 58 звернень, а також відповідні гарантійні листи від керівників лікувальних установ України про наявність вакантних місць. Усі випускники вийшли на зв'язок із комісією і, за одностайним рішенням, будуть скеровані на роботу в лікувальні установи областей України згідно поданих листів.

Зазначимо, що 20 випускників виявили бажання працювати в лікувальних установах сільської місцевості за цільовим направленням, яке вони отримали при поступленні на навчання в університет. Одна випускниця, що повідомила пільгові підстави, отримає довідку про самостійне працевлаштування.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika