В умовах сучасних реалій науковці нашого університету працюють над особистісним саморозвитком, долучаючись до різних форм дистанційного навчання. Так, асистентка кафедри мікробіології, здобувачка ступеня PhD другого року навчання Вікторія Процюк (Засідко) успішно пройшла англомовні онлайн-курси на платформі Coursera for Campus.

Першим таким курсом став «Antimicrobial resistance — theory and methods» про теорії виникнення та методи вивчення резистентності мікроорганізмів до антибіотиків. Його проводили в режимі онлайн науковці Данського технічного університету (Technical University of Denmark). Другий тематичний курс «Bacteria and Chronic Infections» проводили вчені Копенгагенського університету (University of Copenhagen). Він стосувався діагностики та лікування хронічних бактеріальних інфекцій.

За результатами пройдених англомовних онлайн-курсів Вікторія Процюк (Засідко) отримала відповідні сертифікати. «Кожен із курсів тривав в середньому п’ять тижнів, в програмі було близько 20 лекцій та щотижневе тематичне тестування, — розповідає викладачка. — Такі курси є корисними для освітнього та професійного саморозвитку».

Нещодавно Вікторія Процюк (Засідко) також взяла участь у роботі VII Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання внутрішньої медицини». Науковий форум проходив в режимі онлайн-трансляції на сайті АРМЕД. Його організаторами виступили Дніпропетровська медична академія та Придніпровська асоціація лікарів-інтерністів.

У конференції брали участь представники медичних університетів та лікувальних установ України, Польщі, Литви, Туреччини та Республіки Білорусь. В рамках програми міжнародної наукової конференції Вікторія Процюк (Засідко) пройшла онлайн-тренінг з опанування практичними навичками в галузі ревматології, гастроентерології та кардіології. За активну участь в онлайн-конференції наша науковиця відзначена дипломом та отримала відповідний сертифікат.