1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.63 (16 Голосів)

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулось перше в новому навчальному році засідання Вченої ради. Члени ради обговорили підсумки роботи і плани на найближчий навчальний рік.

Засідання відбувалося в конференц-залі нового корпусу по вулиці Бандери, 79-а, який нещодавно придбав університет. На його другому поверсі триває облаштування сучасного стаціонарного екзаменаційного центру ОСКІ, на третьому і четвертому поверхах розмістилась кафедра мовознавства.

Перед початком засідання професору кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Нестору Середюку вручили Орден святого Пантелеймона, який він отримав нещодавно у Києві в номінації «Найкращий лікар». Працівник ІФНМУ отримує нагороду в цій найпрестижнішій номінації вперше.

Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України нагородили завідувача кафедри анестезіології та реаніматології професора Івана Тітова та професора кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Ігоря Грижака. Сестра медичного центру клінічної медицини університетської клініки ІФНМУ Лариса Дем’яник отримала Подяку МОЗ України.

Перша проректорка ІФНМУ професорка Ганна Ерстенюк доповіла про підсумки роботи у 2019-2020 навчальному році. Попри безпрецедентні виклики, які постали перед українською вищою освітою 12 березня, коли почався загальнонаціональний карантин, університет з ними впорався, наголосила Ганна Ерстенюк. ІФНМУ випустив 1145 студентів, з них — 27 з відзнакою. Перша проректорка подякувала усім членам екзаменаційних комісій та працівникам відділу інформаційно-аналітичного забезпечення за чітку організацію та успішне проведення підсумкової державної атестації в університеті.

Зазначимо, що через віднесення Івано-Франківська до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки новий навчальний рік університет змушений починати у дистанційному режимі. Відповідне розпорядження першої проректорки можна прочитати за цим посиланням.

Завідувач кафедри гістології, цитології та ембріології професор Сергій Геращенко поділився враженнями від капітального ремонту, який нещодавно завершився на його кафедрі. За його словами, приміщення, а це понад 1000 м2, повністю оновились, а зараз кафедра оснащується найкращим дорогим сучасним обладнанням на рівні передових заокеанських дослідних центрів. Завідувач кафедри фармації професор Андрій Грицик розповів про організацію навчального процесу на кафедрі, що стосується дисциплін, пов’язаних із лікарськими рослинами (фармакогнозія, фармакотерапія), та роботу студентів з рослинами на навчально-дослідних земельних ділянках.

Ректор ІФНМУ професор Микола Рожко розповів про продовження будівництва житлового будинку для працівників вишу, ознайомив з першими результатами вступної кампанії. Ректор наголосив на важливості згуртованої роботи колективу університету в цих складних умовах.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
5
6
7
9
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
25
26
27
28

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika