27.10.2020 року у режимі онлайн на платформі Teams відбулося засідання Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету, де розглянули наступні питання:

1. Про присвоєння вчених звань:

1.1 Присвоєння вченого звання «Доцент» по кафедрі стоматології, к.мед.н. Боднарук Юлії Богданівні.

Рішення прийнято шляхом таємного голосування: «За» - 68 голосів, «Проти» - немає, «Недійсних бюлетенів» - немає.

1.2 Прнисвоєння вченого звання «Доцент» по кафедрі внутрішньої медицини №2 та медсестринства, к.мед.н. Готюр Оксані Іванівні.

Рішення прийнято шляхом таємного голосування: «За» - 67 голосів, «Проти» - 1, «Недійсних бюлетенів» - немає.

1.3 Прнисвоєння вченого звання «Доцент» по кафедрі стоматології ННІПО Литвенець-Голутяк Уляні Євгенівні.

1.4 Прнисвоєння вченого звання «Доцент» по кафедрі стоматології ННІПО Ярмошук Ірині Романівні.

Лічильна комісія: Голова комісії – проф. Стецьків А.О.

Члени комісії: Татарин М.М.

Мединська Ю.В.

Доповідач – Учений секретар Ган Р.З.

2. Про обрання на вакантну посаду:

2.1 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри стоматології ННІПО Бульбук Олену Василівну.

2.2 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Васкул Надію Василівну.

2.3 Обрання на вакантну посаду завідувачки кафедри фармакології та внутрішньої медицини №3 ім. проф. Бережницького М.М. Вірстюк Наталію Григорівну.

2.4 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри хірургічної стоматології Гайошко Олену Богданівну.

2.5 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри неврології та нейрохірургії Герасимчук Вікторію Романівну.

2.6 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри клінічної анатомії та оперативної хірургії Іванців Ольгу Романівну.

2.7 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри акушерства і гінекології ННІПО Купчак Ірину Миколаївну.

2.8 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри акушерства і гінекології ім. проф. Ланового І.Д. Кусу Олену Михайлівну.

2.9 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Маринчак Олександру Василівну.

2.10 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри акушерства і гінекології ННІПО Матвійківа Назара Ігоровича.

2.11 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри хірургії стоматологічного факультету Паська Андрія Ярославовича.

2.12 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Пітулей Вікторію Вікторівну.

2.13 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри організації та економіки фармації і технології ліків Свірську Софію Петрівну.

2.14 Обрання на вакантну посаду завідувачки кафедри організації та економіки фармації і технології ліків Федоровську Мар’яну Іванівну.

2.15 Обрання на вакантну посаду доцента кафедри мовознавства Юрчак Галину Михайлівну.

Доповідач – Учений секретар Ган Р.З.

3. Результати внутрішнього аудиту навчально-методичної, наукової та виховної роботи кафедри клінічної фармакології і фармакотерапії.

Доповідач: голова комісії з внутрішнього

аудиту професор Семенів Д.В.

4. Різне.

4.1 про громадське обговорення в режимі онлайн-трансляції роботи (р24) «Сучасні принципи діагностики та лікування метаболічних розладів, зумовлених ожирінням», представленої державною установою «Інститут ендокринології та обміну речовин імені В.П. Комісаренка НАМН України» на здобуття Державної премії України в галузі науки і техніки.

4.2 про подання кандидатури претендента на здобуття державної іменної стипендії найкращим молодим вченим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні:

- кандидата фізико-математичних наук, асистента кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Мазуренко Юлії Степанівни. Назва проєкту «Створення високоефективних магнітокерованих наноструктур для медикобіологічних та екологічних застосувань», науковий керівник – д.біол.н., професор, завідувач кафедри медичної інформатики,медичної і біологічної фізики Мойсеєнко М.І.

4.3 про надання творчої відпустки:

- Деркач Галині Олегівні асистенту кафедри хімії фармацевтичного факультету для завершення виконання кандидатської дисертації терміном на 2 місяці з 02.11.2020 року по 02.01.2021року.

4.4 Рекомендації до друку:

- практичного посібника «Ректальний пролапс». Автори: Василюк С.М., Федорченко В.М., Осадець В.С., Гудивок В.І.

- підручника для студентів фармацевтичних факультетів ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації «Перша долікарська допомога». Автори: Василюк С.М., Шевчук А.Г., Федорченко В.М., Гудивок В.І., Макарчук О.М., Василюк Н.В., Чурпій К.Л.

- навчального посібника «Клінічна анатомія та оперативна хірургія» для студентів спеціальності «Медицина». Автори: Попович Ю.І., Кавин В.О., Федорак В.М., Мєсоєдова В.А., Іванців О.Р.

- навчально-методичного посібника для студентів 2 курсу фармацевтичного факультету «Професійна культура фармацевта». Автор доцент Кузенко О.Й.

- навчально-методичного практикуму з поза аудиторної роботи для студентів фармацевтичного факультету «Лікарська рецептура». Автори: Шеремета Л.М., Вірстюк Н.Г., Струтинський Г.М., Боднарчук Ю.В., Бідочка О.І, Гайнюк М.Б., Мельник Р.І.

- методичні вказівки для самостійної підготовки і проведення практичних занять з фармакології для студентів фармацевтичного факультету заочної форми навчання. Укладачі: Шеремета Л.М., Струтинський Г.М., Бідочка О.І, Гайнюк М.Б., Гудивок Я.С.

- навчально-методичного посібника англійською мовою «ALGORITHMS TO PRACTICAL – ORIENTED STATE EXAME IN THERAPEUTICAL DENTISTRY», - «АЛГОРИТМИ ДО ПРАКТИЧНО – ОРІЄНТОВАНОГО ДЕРЖАВНОГО ІСПИТУ З ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ». За редакцією д.мед.н., професора Рожка М.М.

4.5 Про надання академічної відпустки:

- аспіранту кафедри хірургії №2 та кардіохірургії Омельчуку Назару Васильовичу терміном на 1 рік у зв’яку з сімейними обставинами.

Доповідач – Учений секретар Ган Р.З.

З підведенням підсумків у заключному слові виступив Ректор, заслужений діяч науки і техніки України, професор Рожко М.М.

Засідання Вченої ради проводилось в режимі oнлайн, на платформі Teams.