Вітаємо всю дружню студентську громаду Івано-Франківського національного медичного університету з Міжнародним днем студента! Цього року зустрічаємо цей день в умовах карантину, але нехай кожен день буде сповнений новими прагненнями, чудовими ідеями, кумедними історіями і особистими перемогами!

«Як казав один мудрий чоловік, здоров’я — це ще не все, але все інше без нього нічого не варте. Тому найголовніше бажаємо вам здоров’я, — говорить ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Давайте будемо здоровими, мудрими, терплячими, стійкими до хвороби, яка до нас прийшла, поборемо її, і тоді буде все добре. Університет, кафедри готові, ми робимо все, щоб покращити умови для проживання, дозвілля, спорту, навчання, що ви стали найкращими спеціалістами для нашої України».

У доданій фотогаререї — моменти цього карантинного року. Студенти та інтерни ІФНМУ також долучилися до боротьби з COVID-19. Наразі навчання є дистанційним, але ми разом. Підтримуймо один одного, бережімо близьких і будьмо здорові!