Ректорат і кафедра патологічної анатомії Івано-Франківського національного медичного університету з глибоким сумом повідомляють про велику втрату для науково-педагогічного колективу університету. Відійшов у засвіти колишній викладач кафедри Юрій Петрович Артиш.

Добрий, щирий, ерудований, професійний лікар-патологоанатом, — так згадують Юрія Артиша колеги. Він закінчив Івано-Франківську державну медичну академію у 2002 році. Працював на кафедрі з 2003 по 2020 рік, віддавши університету 17 років свого життя. Автор ряду наукових праць.

Людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Юрій Артиш любив світ і людей, котрі його оточували. Життєвим захопленням була українська пісня, природа, українські Карпати.

У професійному житті він реалізував себе як талановитий діагност. Завжди був готовий допомогти. До нього часто зверталися колеги паталогоанатоми за фаховою порадою, прислухалися до його думки.

Яскравий і харизматичний викладач, Юрій Артиш умів зацікавити студентів на занятті, знаходячи цікаві приклади з клінічної практики, дотепні порівняння. Любив студентів, а студенти його.

Нехай земля йому буде пухом. Вічна і світла пам’ять!

Парастас: вівторок, 24 листопада, 16.00 - на парафії Святих Кирила і Методія у Крихівцях (вул. Вербова,32)

Похорон: середа, 25 листопада, 11.00 - на парафії Успіння Богородиці у центральному храмі Крихівців по вул. Крихівецькій.