Днями, 20 листопада, в режимі онлайн відбулася міжнародна науково-практична конференція «Young science 2.0», організаторами якої виступили Національна медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та її наукове товариство молодих вчених.

Прогресивні молоді науковці України та зарубіжжя представляли результати своїх досліджень. Обговорювався широкий спектр тем і проблем з різних галузей медицини. Участь в цьому заході взяв студент п’ятого курсу Івано-Франківського національного медичного університету Михайло Саковський. Активний учасник студентського наукового гуртка кафедри дерматології та венерології, потягом останніх двох років він займався дослідженням під пильним керівництвом асистента кафедри Христини Николайчук. На конференції Михайло представив результати своєї роботи у доповіді «Чи є вугрова хвороба фактором ризику розвитку цукрового діабету ІІ типу?».

«Хвилювання переповнювало, - каже Михайло, - адже при попередньому перегляді програми конференції стало зрозуміло, що серед учасників-доповідачів я був єдиним студентом». Та й наш доповідач вперше виступав з науковою доповіддю, ще й за межами рідного університету, без фізичної присутності «моральної підтримки» його керівника та друзів-студентів . «Але все пройшло чудово. Виступив впевнено, на одному подиху. Доповідь викликала надзвичайну зацікавленість серед учасників і схвалення головуючими», — ділиться враженнями Михайло. «Бажаємо успіху надалі і не зупинятися. Ми раді, що в нас є майбутнє», — почув наш молодий науковець від організаторів конференції.

Колектив кафедри дерматології та венерології та науковий керівник студента-гуртківця Христина Николайчук вітають Михайла Саковського та бажають йому подальших успіхів в науковій діяльності та опануванні лікарського фаху!