Днями із використанням застосунку Teams відбулися батьківські збори другого курсу фахового медичного коледжу ІФНМУ. Подія була присвячена підготовці до ЗНО-2021.

У вступному слові директор фахового медичного коледжу ІФНМУ доцент Олександр Бульбук підкреслив важливість співпраці батьків, викладачів та дирекції коледжу при підготовці до державної підсумкової атестації, особливо під час дистанційного навчання.

Заступник директора коледжу Світлана Шулепа розповіла про особливості реєстрації, пробного тестування та проведення ЗНО у 2021 році. Викладачі коледжу Роксолана Сеньків, Леся Бойко, Світлана Кукурудз, Ігор Любчик, Оксана Богович детально охарактеризували особливості підготовки до кожного із предметів. Батьки отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Нагадаємо, студенти коледжу, які навчаються на основі базової загальної середньої освіти, можуть одночасно навчатися за освітньо-професійною програмою підготовки молодшого спеціаліста (фахового молодшого бакалавра) і здобувати повну загальну середню освіту. Під час перших двох курсів навчання предмети загальноосвітньої підготовки вивчаються одночасно із дисциплінами програми підготовки молодшого спеціаліста.

Відповідно до законодавства, студенти коледжу, які навчаються на основі базової середньої освіти, складають державну підсумкову атестацію за курс профільної середньої освіти у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Перелік навчальних предметів, з яких проводиться атестація, а також форма проведення атестації з них щороку встановлюються Міністерством освіти і науки України.

Матеріли батьківських зборів доступні за цим посиланням.