У середу, 17 лютого, кафедра мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету в режимі онлайн на базі платформи Teams (EDX) провела I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови.

Загалом в олімпіаді взяли участь 22 студенти. Завдяки широкому анонсуванню події спробувати свої сили зголосилися також студенти, в яких серед навчальних дисциплін уже немає англійської мови, і навіть кілька студентів факультету підготовки іноземних громадян. Проведення олімпіади забезпечили викладачки кафедри мовознавства Оксана Богович, Оксана Білічак і Віталія Височан.

«Ми розробили завдання рівня B1-B2. Вони були різноплановими, а саме аудіювання, читання та використання англійської мови, — розповідає Віталія Височан. — Частково завдання були присвячені загальній медичній тематиці. Як розповіли самі студенти, найскладнішими були питання з граматики. Але хочу відзначити, що вони показали досить високий рівень знань».

Результати розподілилися настільки щільно, що організаторам не залишалося нічого іншого, як визнати переможцями та призерами одразу по кілька студентів на одне місце.

Отже, І місце розділили студентка 1 курсу 12 групи Таїсія Бороджаєва та студент 3 курсу 81 групи Роман Будз. ІІ місце здобули студенти Каріна Куранова (41група , 1 курс), Арджун Рамеш (група 59G, 3 курс) та Ірина Бода (11 група, 1 курс). ІІІ місце розділили студенти Юлія Долішня (1 група, І курс), Катерина Рябко (4 група, 5 курс) та Радж Ревант (група 59Е, 4 курс).
Адміністрація університету і кафедра мовознавства вітають студентів і бажають подальших успіхів у вивченні англійської мови!