Добрі новини. В гуртожитку №1 Івано-Франківського національного медичного університету днями завершився ремонт 904 блоку кімнат. Сьогодні сюди вже завезли новенькі меблі.

Як розповідає голова студентського профкому Юрій Солоджук, який власне оглядав хід робіт, у кімнатах перефарбовано стіни, відремонтовано підлогу, стелю. Сьогодні тут встановили нові меблі, і вже найближчим часом блок зможе прийняти студентів.

Ректор ІФНМУ професор Микола Рожко говорить, що 904-й блок — це лише початок. За його взірцем вже з понеділка, 1 березня, в гуртожитку почнуть ремонтувати весь дев’ятий поверх.

Нагадаємо, нині покращення умов проживання і побуту триває у всіх гуртожитках. Детальніше про це можна прочитати у статті за цим посиланням.