1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

В рамках міжнародного форуму «Медицина України — європейський вибір», який відбувся в Івано-Франківську, представники Студентського парламенту Івано-Франківського національного медичного університету зустрілися зі своїми колегами з міста Кошице, Словаччина.

 

До Івано-Франківська завітав голова Словацької організації студентів стоматологів Якуб Янушик. Він зробив презентацію своєї організації для івано-франківських студентів. Зі свого боку голова Студентського парламенту ІФНМУ Олег Тромбола розповів про студентське самоврядування в нашому університеті.

«Мені дуже сподобався Івано-Франківськ і тутешні люди, — говорить Якуб Янушик. — Я думаю, що в майбутньому ми можемо мати співпрацю між студентами наших університетів. Це буде дуже добре для наших студентів».

Івано-франківські студенти-медики постійно беруть участь у міжнародних наукових конференціях в Кошице. І ось тепер з’явилась можливість налагодити співпрацю між студентськими організаціями двох міст.

«Я дуже радий, що студенти з Кошице змогли приїхати до нас, — каже Олег Тромбола. — Ми попередньо домовилися про співпрацю. Наші студенти були в Польщі, Угорщині, Болгарії. І ось тепер зможемо ближче побачити студентське життя в Словаччині. Ми плануємо відвідати Кошице разом з головою нашої університетської Асоціації студентів стоматологів. Це було би цікаво як для нас, так і для них».

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika