У суботу та неділю, 23-30 квітня, у Тлумачі відбулися фінальні матчі чемпіонату Івано-Франківської області з волейболу серед команд Першої ліги. Студентська збірна Івано-Франківського національного медичного університету за підсумками сезону посіла почесне третє місце.

Цього сезону в Першій лізі області змагалося 12 команд. Для нашої команди виступ склався напрочуд вдало. У шести турах студенти-медики здобули дев’ять перемог, і зазнали лише двох поразок. За підсумками регулярного чемпіонату «Медик» посів третє місце і здобув право поборотися у «фіналі чотирьох».

До вирішальної стадії обласної першості окрім команди студентів-медиків вийшли ВК «Нафтохімік», ВК «Заболотів» та ВК «Кутище». Збірна ІФНМУ здобула перемогу над «Заболотовом», але поступилася «Нафтохіміку» і «Кутищу». Поєдинок з «Нафтохіміком» став справжньою окрасою «фіналу чотирьох». Перші дві партії команда ІФНМУ програла, але наступні дві — виграла, тож доля поєдинку вирішувалась у вирішальній п’ятій партії, яку «взяли» калушани — 3:2. Вболівальники після цього матчу говорили один одному «Оце справжній волейбол!»

Перемога над «Заболотовом» і одне очко в матчі з «Нафтохіміком» забезпечили нашим студентам бронзові медалі чемпіонату області. Студенти ІФНМУ Денис Бунчак і Назар Іванів за підсумками сезону визнані переможцями у номінаціях «Кращий ліберо» та «Кращий нападник» відповідно.

«В загальному я задоволений грою команди, я сам отримав багато задоволення від матчів, — говорить тренер нашої збірної, викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Сергій Лопацький. — Дуже радий за нашу команду. Приємно, що за підсумками сезону двоє наших гравців визнані кращими у номінаціях «Кращий ліберо» і «Кращий нападник». Третє місце в чемпіонаті — це велике досягнення, за моєї пам’яті університетська команда з волейболу ще не виборювала нагороди обласного чемпіонату. Ми отримали чудову мотивацію продовжувати вдосконалюватися, тож будемо працювати, тренуватися і продовжувати захищати честь нашого університету».

«Команда «Медик» нам дуже сподобалась, — каже президент Федерації волейболу Івано-Франківської області Олександр Попович. — Це молода і перспективна команда, яка має дуже хороших гравців. У грі з командою Калуша вони показали сильні бійцівські якості, але для перемоги забракло зовсім трішки, можливо зібраності чи досвіду. Великим плюсом для команди є чудові умови, які створені у спорткомплексі університету, але для зростання майстерності команді треба ще більше часу для тренувань. Якщо ці хлопці будуть продовжувати працювати в цьому ж дусі, то наступного сезону можуть претендувати на золоті медалі Першої ліги».

Студенти ІФНМУ та їхній тренер дякують ректору університету Миколі Рожку та завідувачу кафедри фізичного виховання та здоров’я Володимиру Левку за підтримку команди та чудові умови для тренувань на спортивній базі університету.