Лікарі-інтерни кафедри стоматології післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету провели урок здоров'я на тему «Здорові зуби» для вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Такі уроки для дітей проводять вже не вперше, заняття є інтерактивними. «Ми розповідаємо дітям, як доглядати за порожниною рота, як правильно чистити зуби, про корисні та шкідливі продукти харчування, — говорить асистент кафедри Наталія Хороб. — Діти розв’язують кросворди, мають розмальовки з корисною і шкідливою їжею. Ми даруємо їм пам’ятні дипломи, а також зубні щітки».

Нагадаємо, у 2018 році ІФНМУ відкрив стоматологічний кабінет у цьому центріреабілітації. Відтоді щомісяця сюди приходять лікарі-інтерни та крім уроків здоров’я проводять огляди та лікування дітей. Така робота є корисною не тільки для здоров’я дітей, але й для самих інтернів, адже вони спілкуються з маленькими пацієнтами, отримують додатковий досвід і практику.

facebookyoutube