11 травня відбувся онлайн семінар обміну досвідом «Кращі практики на ОНП. Досвід та перспективи очима здобувачів» (секція «Медицина»). Участь у спілкуванні взяли здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти Івано-Франківського національного медичного університету, Буковинського державного медичного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

У рамках заходу кожен заклад вищої освіти представив свій досвід, зокрема, щодо таких практик:

• Методи дослідження в практиці здобувачів освітньо-наукового ступеню доктор філософії
  • Міжнародний досвід аспіранта
  • Найкраща навчальна дисципліна на ОНП

Модератором секції була гарант освітньо-професійної програми «Медицина» професор Наталія Вірстюк. Захід розпочався зі вступного слова проректора з наукової роботи ІФНМУ професора Ігоря Вакалюка.

У семінарі взяли участь молоді вчені ІФНМУ: аспірант кафедри акушерства та гінекології ПО Ірина Оріщак, аспірант кафедри фізіології Емілія Цимбала та аспірант кафедри клінічної анатомії та оперативної хірургії Лілія Федорак.

З вітальним словом виступила гарант ОНП «Медицина» Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського професор Ганна Сатурська та науковий керівник Студентського наукового товариства та Товариства молодих вчених Івано-Франківського національного медичного університету професор Наталія Воронич-Семченко.

facebookyoutube