Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся семінар обміну досвіду «Кращі практики ОНП. Досвід та перспективи очима здобувачів» (секція «Стоматологія»). У заході взяли участь здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти не лише ІФНМУ, а й Буковинського державного медичного університету та Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Під час семінару кожен здобувач представив свій досвід щодо таких практик:

• Методи дослідження в практиці здобувачів освітньо-наукового ступеню доктор філософії;
  • Міжнародний досвід аспіранта;
  • Найкраща навчальна дисципліна на ОНП.

Модератором секції була гарант ОНП «Стоматологія» професор Тетяна Дмитришин. Захід розпочався зі вступного слово проректора з наукової роботи ІФНМУ професора Ігоря Вакалюка.

У семінарі взяли участь молоді вчені ІФНМУ: здобувач кафедри стоматології Андрій Ковалишин, здобувач кафедри фізіології Ольга Заяць, аспірант кафедри стоматології ПО Богдан Пелехан. Їхні доповіді відповідно стосувалися методів клініко-лабораторних досліджень при ортопедичному лікуванні незнімними та знімнимиконструкціями зубних протезів, експериментальних методів дослідження при вивченні патології щелепно-лицевої ділянки та значення міжнародного досвіду для вдосконалення наукової, професійної та педагогічної  діяльності аспіранта.

Учасників семінару вітали гарант ОНП «Стоматологія» Буковинського державного медичного університету професор Оксана Годованець та науковий керівник Студентського наукового товариства та Товариства молодих вчених Наталія Воронич-Семченко.

facebookyoutube