У вівторок, 22 червня, в концертній залі обласної філармонії відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску студентів фармацевтичного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

Цьогорічна церемонія була особливою, адже це перший випуск провізорів, які здобули освітнє звання магістрів. Також вперше цього року студенти складали держатестацію у формі об’єктивного структурованого практичного іспиту (ОСПІ) і всі без винятку захищали магістерські роботи.

Голова державної екзаменаційної комісії професор Андрій Стецьків відзначив добру підготовку студентів і високий рівень виконання їхніх магістерських робіт. "Шановні випускники! Любіть свою професію, дорожіть своєю репутацією, цінуйте своїх батьків, наставників, близьких. Не забувайте про свій рідний університет!" - звернувся до студентів Андрій Стецьків.

А ще на долю цьогорічних випускників випало навчання в дистанційному режимі через карантинні обмеження, спричинені пандемією. Втім, як зазначають викладачі фармфакультету, студенти успішно впоралися з усіма випробуваннями і віднині починають свій професійний шлях.

"Цей рік показав, як важливо один одного підтримувати і цінувати, - сказав у своєму слові до студентів ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. - Університет зробив усе можливе і неможливе, щоб забезпечити належні умови навчання. Ми віримо, що ви матимете тільки найкращі спогади про свої студентські роки. Я впевнений, що ми таки поборемо цю пандемію, і це відбуватиметься за вашої безпосередньої участі. Вам будувати Україну, ростити своїх дітей. Будьте здорові, успішні та щасливі!"

Теплі слова лунали й від випускників. Студенти дякували своїм викладачам за їхню працю і знання, які вони їм передали. Дякували батькам за віру в них і допомогу. А ще своїм одногрупникам за справжню студентську родину, яка утворилась протягом п'яти років навчання.

У добру путь, дорогі наші випускники!

facebookyoutube