У середу, 23 червня, в концертній залі «Арена-Центр» відбулася урочиста Вчена рада з нагоди випуску стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету. Цьогорічний випуск особливий — студенти отримали освітню кваліфікацію магістрів стоматології.

Це вже 39-й випуск стоматологічного факультету, який кілька років тому відзначив свій 40-річний ювілей. Ці студенти перші, хто мав держатестацію у вигляді об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ). І, як зазначив цьогорічний голова державної екзаменаційної комісії завідувач кафедри стоматології післядипломної освіти, професор Іван Палійчук, вони з честю витримали це випробування.

«Вітаю випускників зі здобуттям професії лікаря-стоматолога, — звернувся до студентів професор Палійчук. — Довго ви йшли до цієї мети, п’ять років. І з вами весь цей час були батьки, близькі, та, звісно, усі наші викладачі, які вклали в вас своє серце. Ця професія вимагає постійної праці і вдосконалення. Сьогодні ви отримали міцний фундамент, а далі маєте будувати свій міцний будинок, свою кар’єру. Бажаю вам стати чудовими спеціалістами і отримувати від своєї роботи тільки задоволення».

«Попри всі труднощі і випробування ви дійшли до цього дня і отримуєте сьогодні омріяні дипломи, — сказав декан стоматологічного факультету доцент Олександр Бугерчук. — Бажаю вам перш за все здоров’я, творчих і професійних успіхів».

Відмінниця навчання Юлія Дерев’янко у своїй зворушливій промові відзначила, що закінчення навчання виявилося значно ближчим, ніж здавалося на першому курсі. «Ще не втратили свіжості спогади п’ятирічної давності, а ця сторінка нашого життя вже перегорнута, — промовила студентка. — Якими будуть нові сторінки нашого життя, залежить від нас. Але я впевнена, що знання, якими озброїли нас викладачі, є міцною запорукою нашого успішного старту. Дякуємо їм за це!».

Ректор ІФНМУ професор Микола Рожко закликав студентів ніколи не зупинятися у своєму професійному розвитку, постійно вчитися і вдосконалюватися. «Стоматологія зараз переживає важкі часи, але я щиро сподіваюся, що ми разом зможемо змінити ситуацію на краще, — наголосив ректор. — А ще сподіваюся, що ви матимете тільки найкращі спогади про університет і свої студентські роки. Будьте добрими лікарями і пам’ятайте рідну Alma Mater!».

Наостанок зазначимо, що разом з усіма привітаннями, запальними піснями для випускників приготували відео-спогади про навчання і екзамени. Давайте переглянемо їх разом!

facebookyoutube