17 липня в Українському Католицькому Університеті завершився навчальний курс «Навички ерготерапії для фахівців сфери охорони здоров'я», який тривав з березня цього року. Курс складався з теоретичних онлайн-занять та двотижневої практичної частини. Навчання успішно завершили доцентка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання ІФНМУ Наталія Голод та викладачка цієї ж кафедри Леся Федорівська.

За словами Наталії Голод, це був унікальний міжнародний курс з ерготерапії. Він відбувся з ініціативи Союзу Українських Організацій в Австралії, Українського товариства ерготерапевтів в Україні та його голови Ольги Мангушевої, двигуну та серцю проекту, лектору онлайн частини Кіррілі Меннінг з Університету Curtin в Австралії, а також Наталі Калимон, співзасновниці товариства та лекторки. Слухачів прийняв гостинний Український Католицький Університет.

«Курс був надзвичайно цікавий та насичений інформацією, яку до цього часу ще не озвучували в Україні, — розповідає Наталія Голод. — Ми мали змогу перейняти практичний досвід провідних ерготерапевтів Австралії та Канади. Практична частина навчання була спрямована саме на здобуття практичних навичок з ерготерапевтичного обстеження та втручання. Наразі в нашій області ми були першими, хто пройшов таке міжнародне навчання з ерготерапії».

Викладачки окремо дякують ректору університету професорові Миколі Рожку за підтримку, завдяки якій вони мали змогу пройти навчання.

Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

karta

Biblo ban

arnika