6 жовтня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася онлайн зустріч з президентом Центрально Європейської Академії Навчань і Сертифікації (CEASC) Миколою Смолінським.

У спілкуванні взяли участь перша проректорка ІФНМУ, професорка Ганна Ерстенюк, проректор з наукової роботи, професор Ігор Вакалюк, декан медичного факультету, професор Роман Яцишин, методист навчального відділу, фахівець з акредитації та ліцензування Іванна Озарко та фахівець першої категорії навчального відділу Олена Мельник.

Під час зустрічі обговорювались питання стратегії розвитку університету у світлі грантової діяльності. Було досягнуто домовленості щодо подальшої співпраці між Університетом і Фундацією CEASC та активізації проектної діяльності в ІФНМУ, залучення науково-педагогічних працівників до написання грантових заявок та проходження ними стажувань.

11 жовтня о 12:00 відбудеться онлайн презентація Міжнародні стажування для викладачів, науковців та дослідників. Це подія для освітян, викладачів, науковців та дослідників різних сфер наукових інтересів, магістрантів, аспірантів та докторантів ЗВО та закладів передвищої освіти.

Участь безкоштовна. Деталі та реєстрація за цим посиланням. Запрошуються всі учасники освітнього процесу.

facebookyoutube